361.Cadde ( Eski 10.Cadde )29/B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA
+905388558187 - +905437828187
info@ankarakanalacma.com

Vidanjör Kiralama

Vidanjör Çalışmaları

Vidanjör Çalışmaları 1Kardeşler kanal temizleme olarak firmamıza ait son model vidanjör araçlarımız ile her türlü tıkanıklık sorununda etkili çözümler üretmekteyiz. Vidanjör araçlarımız katı atıkların temizliğinde, pis su çekme işlemlerinde, foseptik çukurların temizliği gibi alanlarda kullanılan çok amaçlı bir sistemdir.

Kanalizasyon hatları artık teknolojik imkanlar ile temizliği yapılmaktadır. Vidanjör araçları kullanarak metrelerce olan kanal hatlarının temizliğinin yapılması mümkündür. Kombine kanal temizleme araçlarımızın yanında bulunan robotik kamera tespit cihazı sayesinde kanal içinde kirliliğe ve tıkanmaya meydan veren maddeler tespit edildikten sonra vidanjör araçlarımızın yüksek basınçlı su yardımı ile temizliği yapılabilmektedir.

Kardeşler kanal temizleme firması olarak bireysel ve kurumsal alanda sözleşmeli ve sigorta kapsamı dahilinde hizmet sağlamaktayız.

İhtiyacınıza cevap verebilecek her boy ve çeşitte kombine kanal temizleme aracımız mevcuttur. Araçlarımızı günlük, aylık veya yıllık bazda kiralayabilirsiniz. Kiralama koşulları hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Araçlarımız Türkiye’nin her yerinde çalışmaya uygun araçlardır.

ankara kanal açma,ankara kanal temizleme,ankara lavabo açma,kanal açma ankara,kanal temizleme ankara, ankara kanal temizleme çankaya/ankara,vidanjör ankara,ankara vidanjör,ankara demetevler kanal temizleme,lavoba temizle ankara,
ankara lavoba temizleme,banyo tıkanıklığı açma ankara,demetevler kanal açma,yenimahalle kanal açma,karşıyaka kanal açma,
yeşilevler kanal açma,çayyolu kanal açma,ümitköy kanal açma,etimesgut kanal açma,sincan kanal açma,keçiören kanal açma,
pursaklar kanal açma

Call Now Button