361.Cadde ( Eski 10.Cadde )29/B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA
+905388558187 - +905437828187
info@ankarakanalacma.com

Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon Temizleme 1Kanalizasyon temizleme hizmetleri kombine kanal temizleme araçları ile yani diğer bir adı olan vidanjör ekipmanlarıyla yapılan bir hizmet türüdür. Vidanjör ekipmanı yüksek basınçlı su yardımı ile tüm tıkanma sorunları çözebilen, kanalizasyonlar içindeki pissuyu çekebilen 5,6,8 ton su kapasiteli araçlardan oluşmaktadır.

ANKARA KANALİZASYON TEMİZLEME

 

Kombine kanalizasyon temizleme araçları ile her türlü tıkalı kanalın açılmasını, fabrikaların alt yapı temizlik işlerini, yağmur sularının çekilmesini, drenaj hatlarının temizliği, rögar, ızgara, baca gibi kanalların temizlik işlemlerini vidanjör ekipmanlarımız ile sağlaya bilmekteyiz.

Ankara kanalizasyon temizleme şirketi olarak kanallar içerisinde biriken katı atıkların temizliğinde yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerden yola çıkarak müşterilerimize kusursuz düzeyde hizmet sağlamaktayız.

Belirli sebeplerden dolayı zaman içerisinde tıkanan kanalizasyon hatları zamanında temizletilmeden etrafa ciddi kokular yararak insan sağlığını ciddi oranda tehdit etmektedir. Kanallar içindeki oluşan kirlilik, tıkanıklık birikintileri olan kum, kireç, taş v.b. maddeler basınçlı su verilerek yumuşatılır. Yumuşayan kirler tank içine alındıktan sonra kanalizasyon hattına temiz su verilerek çevreye zarar vermeden tekrar kanalizasyon hattının randımanlı bir şekilde tekrar kullanılır.

ankara kanal açma,ankara kanal temizleme,ankara lavabo açma,kanal açma ankara,kanal temizleme ankara, ankara kanal temizleme çankaya/ankara,vidanjör ankara,ankara vidanjör,ankara demetevler kanal temizleme,lavoba temizle ankara,
ankara lavoba temizleme,banyo tıkanıklığı açma ankara,demetevler kanal açma,yenimahalle kanal açma,karşıyaka kanal açma,
yeşilevler kanal açma,çayyolu kanal açma,ümitköy kanal açma,etimesgut kanal açma,sincan kanal açma,keçiören kanal açma,
pursaklar kanal açma

Call Now Button