361.Cadde ( Eski 10.Cadde )29/B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA
+905388558187 - +905437828187
info@ankarakanalacma.com

Kanalizasyon Görüntüleme

Kanalizasyon Görüntüleme

Kanalizasyon Görüntüleme 1Kanalizasyon hatlarının temizliğinde kullanılan en çok sistem kameralı görüntüleme cihazlarıdır. Bu cihazlar oldukça pahalı ekipmanlar olduğundan dolayı bazı alt yapı firmaları böyle sistemleri kullanmamaktadır.

ANKARA KANALİZASYON GÖRÜNTÜLEME

Kanal görüntüleme cihazları ile kanal, kanalizasyon hatlarının her aşamasıyla görüntüleme imkanı tanıyan profesyonel bir sistemdir. Kamera cihazının kanal içine gönderilmesiyle bilgisayar ekranından sorunun nerede olduğunun tespiti yapıldıktan sonra deneyimli personellerimiz tarafından zarar gören kanal hattının temizliği yapılır.

Eski yıllarda tıkanan hattı açmak kazı işlemleri ile günlerce sürmekteydi. Ama şuanda kullanılan teknolojik imkanlar sayesinde oldukça az maliyetler ile alt yapı sorunlarınızda etkili çözümler ürete bilmekteyiz. Kamera ile alınan görüntüler bilgisayar ortamında dijital olarak incelenmesinden sonra müşterilerimize özel kanal görüntüleme raporları hazırlanır.

Ankara Kanal Görüntüleme

Hangi Durumlarda Kanalizasyon Görüntüleme Gereklidir?

 

* Kanalizasyon tıkanıklığı oldukça sık görüldüğünde,

* Kanalizasyon hatlarından su çatlakları görüldüğünde,

* Bilinmeyen logarların tespitinde,

* İnşaat tesisatı yapıldıktan sonra boruların kontrol edilmesinde,

* Kanalizasyon boruları içerisinde kırık, çatlak, çökme gibi arızaların görüntülenmesinde

ankara kanal açma,ankara kanal temizleme,ankara lavabo açma,kanal açma ankara,kanal temizleme ankara, ankara kanal temizleme çankaya/ankara,vidanjör ankara,ankara vidanjör,ankara demetevler kanal temizleme,lavoba temizle ankara,
ankara lavoba temizleme,banyo tıkanıklığı açma ankara,demetevler kanal açma,yenimahalle kanal açma,karşıyaka kanal açma,
yeşilevler kanal açma,çayyolu kanal açma,ümitköy kanal açma,etimesgut kanal açma,sincan kanal açma,keçiören kanal açma,
pursaklar kanal açma

Call Now Button