361.Cadde ( Eski 10.Cadde )29/B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA
+905388558187 - +905437828187
info@ankarakanalacma.com

Kanal Temizleme

Kanal Temizleme

Gündelik hayatta rutin olarak kullanmış olduğumuz alt yapı sistemleri belirli dönemlerde kullanılmaz hale gelebilmektedir. Tuvalet, mutfak, banyo giderlerine bırakılan katı ve sıvı maddeler belirli bir süre sonra tıkayabilmektedir. Kanalların tıkanmasına neden olan maddeler arasında ise tuvalet kağıdı, ıslak mendil, çocuk bezi, katı yağlar tıkanmaya neden olmaktadır.

Kanal temizleme firması olarak her türlü tıkanıklık sorununu kısa sürede aça bilmekteyiz. Kanal temizleme hizmetleri işinde uzman firmalar tarafından sağlanılması gerekmektedir. Bilinçsiz kişiler tarafından sağlandığı zaman istenmeyen sonuçlar meydana gelebilmektedir. Neden bilinçsiz kişiler tarafından yapılmamalıdır? Kanal giderleri içinde biriken atıklar tam temizlenmediği taktirde zehirleyici gazlar birikebilir insan sağlığını tehdit edebilmektedir.

Kanal hatları zaman içerisinde aşınabilir ve bu aşınma sonucunda ise çatlaklar meydana gelebilir. Çatlaklardan sızan atıklar ise çevreyi ve insan sağlığını olumsuz düzeyde etkileyebilmektedir. Alt yapı temizliğinin işinde uzman firmalar tarafından periyodik olarak yapılması gerektiğini tüm müşterilerimize hatırlatmak isteriz. Tıkanıklık sorununun yerini tespit edebilmek için kazı işlemleri yapmadan teknolojik imkanlar sayesinde temizliği yaparız. Kanal görüntüleme cihazları ile kanal hatlarının komple görüntülenmesini yaparız. Sorun nerede ise kamera ile tespit ettikten sonra yapılacak olan çalışmaya uygun personel ve ekipman teminini sağlarız. Kanal temizleme işlemi bittikten sonra kötü kokular tamamen yok olur ve bu süreçten sonra artık periyodik olarak 6,12 aylarda uzman firmalar tarafından temizliği yapılması gerekmektedir.

ankara kanal açma,ankara kanal temizleme,ankara lavabo açma,kanal açma ankara,kanal temizleme ankara, ankara kanal temizleme çankaya/ankara,vidanjör ankara,ankara vidanjör,ankara demetevler kanal temizleme,lavoba temizle ankara,
ankara lavoba temizleme,banyo tıkanıklığı açma ankara,demetevler kanal açma,yenimahalle kanal açma,karşıyaka kanal açma,
yeşilevler kanal açma,çayyolu kanal açma,ümitköy kanal açma,etimesgut kanal açma,sincan kanal açma,keçiören kanal açma,
pursaklar kanal açma

Call Now Button