361.Cadde ( Eski 10.Cadde )29/B Demetevler - Yenimahalle / ANKARA
+905388558187 - +905437828187
info@ankarakanalacma.com

Hakkımızda

1980’da çıktığımız bu uzun yolda, sayısız operasyon yapmanın, müşterilerimize kusursuz hizmet vermenin ve teknolojiyi yakından takip ederek, işimizin her alanına yansıtmanın gururunu yaşıyoruz.

Vizyon ve Misyonumuz

Kapsamımız alanındaki işleri yaparken İnsanların can ve mal güvenliğinin sağlanması ve %100 müşteri memnuniyeti kalitesine ulaşabilmek firmamızın temel hedefidir.

Değerlerimiz

Profesyonel çalışanlarının işteki performansının idaresi kurumsal yönetimimizin ayrılmaz parçasıdır. Her ÇAKIR çalışanı, kurumsal yasalara uygun iş uygulamalarına ve yüksek standarttaki kurumsal ve bireysel davranışları yansıtan etik ilkelere göre hareket etmektedir.

ÇAKIR la en iyi standartlarda etik ve doğruluktan sorumluyuz.Çakır çatısı altındaki tüm çalışanlarımıza ve ailelerine, çevreye, topluma ve hizmet verdiğimiz tüm bireylere karşı sorumluyuz.

Ankara Kanal Açma ekibi olarak, hizmet verdiğimiz her alanda çözüm odaklı tavrımızla müşterilerimizi mutlu etmeyi hedef haline getirdik. Logar Açma işlerinizde olsun, Kanal Görüntüleme işlerinizde olsun, Foseptik temizleme işlerinizde olsun, Logar temizleme işlerinizde olsun sizlere çok yakın olduğumuzu bilmenizi isteriz. Tıkanan tuvaletlerinizide sorun etmeyin. Ayrıca Ankara Tuvalet Temizleme hizmetimizde vardır. Ankara Kanalizasyon firmaları içinde yerimizi çok uzun yıllar önce aldık. Şirketimiz kurumsal bir yapıya sahip olarak hizmetlerini yürütmektedir. Sahip olduğu son donanımlı araçları ile, uzman çalışanları ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ankara kanal açma firmaları içerisinde öncü firma olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Sahip olduğu kaliteli ekipman ve uzman ekipleri ile kanal tıkanıklığı, logar temizliği gibi işler başta olmak üzere suyun olduğu hemen hemen her bölgede meydana gelebilecek her türlü akıntı ve sızıntının önlenmesi için gerçekleştirdiği planlı uygulamalarla adından çokça söz ettirmektedir.

20 yılı aşkın tecrübesi, profesyonel hizmet veren çalışanları ile; kanal tıkanıklığı açma, logar tıkanıklığı açma, çatı tamiri, mutfak ve banyo temizliği, su borusu patlaklarının tamiratı ve kısacası su sızıntılarını ilgilendiren tüm mekânlarda kalıcı çözümler sunmaya devam etmektedir.

Uygulamalarımız Ankara Yunus Kanalizasyon garantisi altında verilmektedir. % 100 müşteri memnuniyetini hedef alarak yaptığımız çalışmaları her zaman eksiksiz teslim etmekteyiz.

Ankara Yunus Kanalizasyon olarak hedefimiz müşterilerimize; özel alanlardan kamusal alanlara kadar ortak yaşam alanlarında, su sızıntılarının önlenmesi ile temiz, düzenli ve daha yaşanabilir alanlar sağlamaktır.

Bizimle iletişime geçerek en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara almaya başlayabilirsiniz.

ankaravidansör

ankara kanal açma,ankara kanal temizleme,ankara lavabo açma,kanal açma ankara,kanal temizleme ankara, ankara kanal temizleme çankaya/ankara,vidanjör ankara,ankara vidanjör,ankara demetevler kanal temizleme,lavoba temizle ankara,
ankara lavoba temizleme,banyo tıkanıklığı açma ankara,demetevler kanal açma,yenimahalle kanal açma,karşıyaka kanal açma,
yeşilevler kanal açma,çayyolu kanal açma,ümitköy kanal açma,etimesgut kanal açma,sincan kanal açma,keçiören kanal açma,
pursaklar kanal açma

Call Now Button